Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | OUP-680 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 6.5.2026 |
| Ajomäärä | 104000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 208 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Tarkemmat varusteet päivitetään myöhemmin
- Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
- ESP + ABS
- Manuaalinen ilmastointi
- 6 x turvatyynyä
- Ajotietokone ja ulkolämpötilan mittari
- Radio/CD & 4 kaiutinta + Jack -liitin
- Keskuslukitus kaukosäädöllä
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Isofix–kiinnikeet takasivuistuimissa
- 12V sähkön ulosotto
- ETNICAL (musta) -kangasverhoilu & 7 ulkovärivaihtoehtoa
- 15-tuuman teräsvanteet
- Renkaiden paikkaussarja
- Sähkötoimiset etuikkunannostimet
- Sähkösäätöiset ja -lämmitteiset ulkosivupeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.8.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.8.2014 |
| Vetopainot | 450 kg / 760 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 50 kw / 68 hv |
| CO₂-päästöt | 99 g / km |
| Kokonaismassa | 1485 kg |
| Omapaino | 1125 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy