Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | LOH-212 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 2.8.2024 |
| Ajomäärä | 110800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 3008 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2xrenkaat 2xvanteet
- Huoltokirja - viimeisin huolto 2/26
- Jakopää huollettu 2/26
- Vetokoukku
- Automaattinen ilmastointi - 2alueinen
- Vakionopeudensäädin+ nopeudenrajoitin
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Pysäköintitutka edessä
- Pysäköintitutka takana
- ESP-ajonhallinta- + ASR-luistonestojärjestelmä
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan ristiseläntuen tuki
- Matkustajan istuimen korkeussäätö
- Matkustajan istuin taittuva
- Penkinlämmittimet edessä
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Kuusi turvatyynyä
- Hätäjarrutusjärjestelmä
- Bluetooth
- Mirrorlink/Android Auto
- 8" kosketusnäyttö (suomen kieli)
- Radio+6 kaiutinta
- Isofix takana
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.8.2017 |
| Vetopainot | 660 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 115 g / km |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omapaino | 1329 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat