Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | GLY-826 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 316000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Cayenne |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Merkkiliikkeen huoltokirja
- 18 suuntaan sähköisesti säädettävät etupenkit muistipaikoilla
- Automaattinen ilmastointi
- Laajennettu nahkaverhoilu
- Vakionopeudensäädin
- Säädettävä ilma-alusta
- Navigointi
- Parkkitutkat eteen ja taakse
- Irroitettava vetokoukku
- Lasikattoluukku
- 2 x renkaat + 2 × alumiinivanteet
- Bluetooth
- Metalliväri
- Alamäkiavustin
- Ajotilanvalitsin
- Sähköikkunat & peilit
- Monitoimiratti
- Aux & usb liitäntä
- Ajotietokone
- Isofix
- Tuontimaa: Saksa
- Ens. rek.päivä Suomessa: 8.4.2016
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.7.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2967 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 180 kw / 245 hv |
| CO₂-päästöt | 189 g / km |
| Kokonaismassa | 2840 kg |
| Omapaino | 2155 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar