Perustiedot
| Rekisterinumero | MMC-306 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 9.10.2025 |
| Ajomäärä | 269000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Macan |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Turbo vantein sekä GTS penkeillä, Näyttävä Suomi Macan!
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2 x renkaat 2 x erik. vanteet
- Moottorinlämmitin
- Bi-Xenon valot
- Nahkasisusta
- Sähkösäätöiset 12-suuntaiset GTS penkit Muistilla (edessä)
- Sähkötoiminen takaluukku
- Porsche Dynamic Light System (PDLS)
- Vakionopeudensäädin
- Panoramakatto
- Sähkösäätöinen ratti
- Pysäköintitutkat eteen sekä taakse
- Navigointi
- Urheiluistuimet GTS takana
- Ajotietokone
- Automaatti-ilmastointi (2-alue)
- Metalliväri (JetBlack)
- Liikennemerkkitunnistin
- Nahkapäällysteinen monitoimiratti
- Ajotilanvalitsin
- Rattivaihteet
- Bluetooth
- Lämmitettävät etuistuimet
- Isofix
- Aux / Usb liitäntä
- Sähkösäätöiset sivupeilit, koria vasten taittuvat
- Sähkötoimiset ikkunat
- Kaukokeskuslukitus
- 2 x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.1.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.1.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2400 kg |
| Kuutiotilavuus | 2967 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 190 kw / 258 hv |
| CO₂-päästöt | 159 g / km |
| Kokonaismassa | 2575 kg |
| Omapaino | 1955 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar