Perustiedot
| Rekisterinumero | CHC-860 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 8.10.2025 |
| Ajomäärä | 277000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 9-5 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 10/25)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 10/25)
- 2 x Avain
- Penkinlämmittimet edessä
- Nahkaverhoilu
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähköinen ajonvakautusjärjestelmä (ESC)
- Luistonestojärjestelmä (TCS)
- Automaattinen ilmastointilaite (ACC) (sis. viilennetyn hansikaslokeron ja erillisen lämmönsäädön kuljettajalle ja matkustajalle)
- Vetokoukku
- Altaliukumissuojat etu- ja takaistuimissa
- Sähkölämmitteinen takaistuin
- Sähkölämmitteiset etuistuimet käsin säädettävissä
- Taittuva takaistuin
- Takaistuimessa kuorman siirtymissuoja
- Ajotieturi
- Kuljettajan/matkustajan turvatyynyt edessä, kaksivaiheiset
- Pään ja kehon sivuturvatyyny edessä
- Sähkösäätöiset lasinnostimet edessä ja takana
- Audiolaitteen säätönapit ratissa
- Radioantenni, integroitu takaikkunaan
- Saab Audio, CD-soitin ja äänentoistojärjestelmä Premium 80, 4 kaiutinta
- Kova, irroitettava pakettihylly
- Lämmitettävä takalasi
- Matkustamon ilmansuodin, sähköstaattinen, aktiivihiili
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.10.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.10.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1910 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 204 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1690 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari