Perustiedot
| Rekisterinumero | FRC-138 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2025 |
| Ajomäärä | 108000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Leon Sportstourer |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petrus Nilsson
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2-omisteinen
- 2 x renkaat, 2 x erikoisvanteet
- Lohkolämmitin + sisätilalämmitin
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Climatronic (3vyöhykettä)ilmastoinnin käyttöyksiköllä takana
- Peruutuskamera
- LED-ajovalot, Kaukovaloautomatiikalla
- Digitaalinen mittaristo SEAT Digital Cockpit
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä,lämmitettävä ja Tiptronic
- SEAT Full Link älypuhelimen peilaus (MirrorLink, Apple Car Play)
- Navigointijärjestelmä 10" värikosketusnäytöllä
- Älypuhelimen langaton lataus
- Etuistuimien istuinlämmityserikseen säädettävissä
- Korkeudensäätö, käsisäätöinen, etuistuimille
- Väistämisavustimella jakääntymisavustimella
- Avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä
- Ulkopeili sähköisesti koria vasten käännettävä/säädettävä, lämmitettävä,etumatkustajan peilin laskutoiminnolla
- Pysäköintiavustin
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmällä
- Sähkökäyttöinen takaluukku handsfree-toiminnolla
- Isofix edessä ja takana
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2021 |
| Vetopainot | 700 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 132 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1410 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Niittymaantie 8, ESPOO
Tätä ajoneuvoa myy
Silja Ylä-Pöntinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nti;-po;yla;ja.;sil
Joel Ojala
Automyyjä FI | EN | SV | DE
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;jal;l.o;joe
Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san
Petrus Nilsson
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;on/;lss;.ni;rus;pet
Antti Riekki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kki;rie;ti.;ant
Johannes Hokkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;hok;es.;ann;joh
Jarmo Möttö
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;to/;mot;mo.;jar
Rasmus Salin
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lin;.sa;mus;ras
Matti Ropponen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;pon;rop;ti.;mat
Dennis Arnold
Sisäänostaja FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;d/r;nol;.ar;nis;den
Kalle Varjonen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jon;var;le.;kal
Henry Juss
Myyntipäällikkö FI | EN | EST
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;jus;ry.;hen