Perustiedot
| Rekisterinumero | ZKK-109 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 10.9.2025 |
| Ajomäärä | 108000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Fabia |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Hieno sporttinen Fabia Monte Carlo paketilla!
- Huoltohistoria (viim. huolto 99091km 8/25)
- Keyless, avaimeton kulku/käynnistys
- Metalliväri hopea, mustalla katolla
- Musta sisäkatto
- Vakionopeudensäädin
- Peruutustutkat takana
- LED- päivävalot
- Lisävalot x2
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Sisätilalämmitin
- Sporttipenkit timanttitikkauksilla, kangas
- Penkinlämmittimet edessä
- Sivupeilien lämmitystoiminto
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kaadettavat takaistuimet
- Kahdet renkaat
- Alumiinivanteet x2
- Sadetunnistin
- Ilmastointi
- Isofix-valmius x2
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Vaurioituneena poisto 4.8.2015 -13.9.2018Vaihdettujen osienkokonaisprosentti 2,5%Takavalo 1%Takakansi 1%Takapuskuri 0,5%
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.5.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.5.2015 |
| Vetopainot | 570 kg / 1100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 109 g / km |
| Kokonaismassa | 1609 kg |
| Omapaino | 1154 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar