Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | OXZ-129 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 26.11.2024 |
| Ajomäärä | 92000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Scala |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Vakionopeuden säädin ja nopeudenrajoitin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Bluetooth-matkapuhelinvalmius
- Maxi DOT -monitoiminäyttö
- Swing-audiojärjestelmä, 6,5" värillinen kosketusnäyttö
- Huoltokirja
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Automaattinen ilmastointi
- Front Assistant - Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Lane Assistant - Kaista-avustin
- Ajotietokone
- Kahdet renkaat
- Kahdet avaime
- LED-ajovalot
- LED-takavalot
- Lohkolämmitin
- Isofix-valmius
- Monitoimiohjauspyörä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.12.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.12.2020 |
| Vetopainot | 590 kg / 1150 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1642 kg |
| Omapaino | 1192 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy