Perustiedot
| Rekisterinumero | SZC-538 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 12.2.2026 |
| Ajomäärä | 270000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Forester |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 15 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- 1-Avain
- 2x renkaat + 2x aluvanteet
- BC-Racing BR - alustasarja
- Jakohihna vaihdettu 204tkm
- LED - lisävalot
- Parkkitutkat
- Xenon-lähivalot
- Vakionopeuden säädin
- Ilmastointi, automaattinen
- VDC-Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Bluetooth-handsfree
- CD-Radio
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Tuotu käytettynä: Viro (2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.2.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.9.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2457 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 169 kw / 230 hv |
| CO₂-päästöt | 248 g / km |
| Kokonaismassa | 2015 kg |
| Omapaino | 1600 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy