Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZMS-395 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 6.6.2025 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Forester |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin on/off kytkimellä, mahdollisuus etäohjaukseen, vaatii SIM-kortin
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi, automaattinen, Dual Zone
- Ohjauksen mukaan kääntyvät LED-lähivalot
- Peruutuskamera
- 3-piste turvavyöt kaikilla istuimilla
- Keskikyynärnoja takaistuimella
- Sähkösäätöinen kuljettajanistuin
- Takajousituksen automaattinen tasonsäätö
- VDC-Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Etuistuinten lämmitys
- Ohjauspyörän sähkölämmitys
- Raitisilmasuodatin
- Takaistuimien lämmitys
- Tuulilasin alareunan lämmitys
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Ikkunaturvaverhot
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone + monitoimi-infonäyttö
- Ohjauspyörän etäisyyssäätö
- Audiopainikkeet ohjauspyörässä
- 1 CD-Radio(DAB), 7"-kosketusnäyttö, 6 kaijutinta, Bluetooth, USB/lisälaiteliitäntä
- ISS Start/Stop-järjestelmä
- SI-Drive järjestelmä (2 asentoinen)
- Vaihteenvaihtoviikset ohjauspyörän yhteydessä
- Sähkötoimiset sivuikkunat
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Lapsilukko takasivuovissa
- Ohjauspyörän korkeussäätö
- Ohjauspyörän nahkaverhoilu
- Ajonestojärjestelmä
- Eyesight-turvajärjestelmä
- ISO-FIX-lastenistuinkiinnikkeet
- Kaistanpitoavustin
- Kaistanvaihtovilkku
- LED-kaukovalot
- LED-päivävaloautomatiikka
- LED-tyyppinen vilkku ulkopeileissä
- TPMS-rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- X-mode ja Hill Decent Control-alamäkihidastin
- ABS-jarrut elektronisella jarruvoimanjaolla
- Sähköisesti taittuvat taustapeilit
- Sähkösäätöiset ja -lämmitettävät taustapeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.7.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 199 g / km |
| Kokonaismassa | 2015 kg |
| Omapaino | 1612 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Myös sopivia sinulle
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar