Perustiedot
| Rekisterinumero | NKS-950 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 29.12.2025 |
| Ajomäärä | 104000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Vitara |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000km)
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Huoltomuistio (viimeisin 10/25)
- Suomi-auto
- Lohko/moottorinlämmitin + sisäpistoke
- Vetokoukku
- Neliveto
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Ilmastointi, automaattinen
- Peruutuskamera
- Penkinlämmittimet edessä
- Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ajotietokone
- Bluetooth
- MirrorLink
- Audion ja vakionopeudensäätimen käyttökytkimet ohjauspyörässä
- Suzuki Smart Audio 7" kosketusnäyttö
- Ohjauspyörän nahkaverhoilu
- Ohjauspyörän syvyys- ja korkeussäätö
- ISOFIX
- LED-päiväajovalot
- Sähköikkunat edessä ja takana
- Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät sivupeilit
- Kahdet avaimet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.1.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.1.2017 |
| Vetopainot | 400 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1586 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 131 g / km |
| Kokonaismassa | 1730 kg |
| Omapaino | 1260 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy