Perustiedot
| Rekisterinumero | SYV-254 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 6.2.2025 |
| Ajomäärä | 190000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vitara |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja
- Viimeisin huolto tehty 07/2025/174tkm
- Ilmastointi, automaattinen
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Peruutuskamera
- Metalliväri
- Vakionopeudensäädin
- Kuljettajan ja etumatkustajan istuimissa korkeudensäätö
- Penkinlämmittimet edessä
- LED-lähi- ja -kaukovalot
- LED-päiväajovalot
- Suzuki Smart Audio 7" kosketusnäyttö
- Keskuslukitus kaukosäädöllä
- Ajotietokone
- Ajovakauden hallintajärjestelmä
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle
- Turvaverhot edessä ja takana
- Turvatyyny kuljettajalle ja etumatkustajalle
- Ohjauspyörän nahkaverhoilu
- Ohjauspyörän syvyys- ja korkeussäätö
- Sähköikkunat edessä ja takana
- Aktiivinen kaistavahti
- Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä
- Kuolleen kulman valvontajärjestelmä
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä
- Törmäyksenestoavustin jalankulkijatunnistuksella
- Alamäkihidastin
- Mäkilähtöavustin
- Audion ja vakionopeudensäätimen käyttökytkimet ohjauspyörässä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.2.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.2.2021 |
| Vetopainot | 600 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1373 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 132 g / km |
| Kokonaismassa | 1770 kg |
| Omapaino | 1320 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar