Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | GLN-628 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 13.4.2026 |
| Ajomäärä | 92000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Auris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Toyota Touch&Go
- Peruutuskamera (Toyota Touch&Go:n näytöllä)
- VSC ja TRC
- Automaatti-ilmastointi
- 60:40 suhteessa lattiatasoon taittuvat takaistuimet
- Etuistuinten taakse asennettava tavaraverkko
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Ristiselän tuen säätö
- Urheilulliset istuimet
- Vakionopeussäädin
- Ajotietokone
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Ikkunaturvatyynyt (1. ja 2. istuinrivi)
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- ABS, EBD ja BA
- Mäkilähtöavustin
- Audion säätimet ohjauspyörässä. Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Aux-in ja USB -liitäntä
- 6-kaiuttimen radio/CD -soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.4.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.4.2015 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 97 kw / 132 hv |
| CO₂-päästöt | 139 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1300 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat