Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | VXC-186 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 14.1.2026 |
| Ajomäärä | 299000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Auris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria
- Juuri huollettu (300tkm, 05/2026)
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin sisälämmittimellä
- Vakionopeussäädin
- Peruutuskamera (Toyota Touch&Go:n näytöllä)
- Bi-xenon -kaasupurkausajovalot AFS-kaarreajojärjestelmällä.
- Panorama-lasikatto
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Puolinahkaverhoilu
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Navigointijärjestelmä
- Bluetooth-audio
- Automaatti-ilmastointi, kaksialueinen
- Keyless
- USB-liitäntä
- Aktiivinen pysäköintiavustin
- Lämmitettävät etuistuimet
- Toyota Touch&Go
- VSC ja TRC
- 60:40 suhteessa lattiatasoon taittuvat takaistuimet
- Etuistuinten taakse asennettava tavaraverkko
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Ristiselän tuen säätö
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
- Ikkunaturvatyynyt (1. ja 2. istuinrivi)
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- ABS, EBD ja BA
- Mäkilähtöavustin
- Audion säätimet ohjauspyörässä. Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Aux-in ja USB -liitäntä
- 6-kaiuttimen radio/CD -soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.1.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.1.2014 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 97 kw / 132 hv |
| CO₂-päästöt | 140 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet