Perustiedot
| Rekisterinumero | VXL-460 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 10.7.2025 |
| Ajomäärä | 259400 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Auris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 05/26 - 258tkm)
- Jakopää ketjulla
- 2x Renkaat
- 2 x Avain
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Pysäköintitutka taakse
- Peruutuskamera
- AUX-liitäntä
- USB-liitäntä
- Avaimeton sisäänkäynti
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Avaimeton käynnistys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Isofix-kiinnitysjärjestelmä lastenistuimille
- Toyota Touch&Go
- Puolinahkaverhoilu
- Bi-xenon -kaasupurkausajovalot AFS-kaarreajojärjestelmällä.
- Peruutuskamera (Toyota Touch&Go:n näytöllä)
- Älykäs pysäköintiavustin etu- ja takasensoreilla
- VSC ja TRC
- Automaatti-ilmastointi, kaksialueinen
- 60:40 suhteessa lattiatasoon taittuvat takaistuimet
- Etuistuinten taakse asennettava tavaraverkko
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Ristiselän tuen säätö
- Ikkunaturvatyynyt (1. ja 2. istuinrivi)
- Kuljettajan ja matkustajan etuturvatyynyt
- Kuljettajan ja matkustajan sivuturvatyynyt
- Audion säätimet ohjauspyörässä. Bluetooth® handsfree, säätimet ohjauspyörässä
- Aux-in ja USB -liitäntä
- 6-kaiuttimen radio/CD -soitin
- Vakionopeussäädin
- Etuistuinten lämmitys
- Vakionopeudensäädin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.2.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.2.2014 |
| Vetopainot | 345 kg / 345 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 92 g / km |
| Kokonaismassa | 1865 kg |
| Omapaino | 1410 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Miro Paavilainen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;ila;aav;o.p;mir
Hastiar Kader
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;ade;r.k;tia;has
Antti Salakari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aka;sal;ti.;ant
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari