Perustiedot
| Rekisterinumero | CNA-415 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 4.8.2025 |
| Ajomäärä | 130000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- SUOMI-auto
- Huoltokirja(viimeisin 130tkm 05/2026)
- Avaimeton käynti ja kulku
- Kaksialueinen automaattinen ilmastointilaite
- Toyota navigointi
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Vetokoukku irroitetava(käyttämätön)
- ISOFIX-kiinnikkeet
- Musta sisä- ja ulkokatto
- VSC-ajonvakautus
- TRC-luistonesto
- Istuinlämmittimet edessä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Bluetooth
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Bluetooth® handsfree
- USB-liitäntä
- Metalliväri sininen
- Aux-in -liitäntä
- JBL Premium Audio -järjestelmä yhdeksällä kaiuttimella
- Toyota Touch® -mediakeskus
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Kaistavahti ohjausavustimella
- Kuolleen kulman varoitin (BSM)
- Hattuhylly
- Nahkaverhoiltu vaihdekeppi
- Etumatkustamon valaistus
- Sininen LED-tunnelmavalaistus etuovissa
- Sininen LED-tunnelmavalaistus mukitelineissä
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Valaistu sisäänkäynti
- Bi-LED-ajovalot
- Automaattisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.8.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.8.2019 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 110 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar