Perustiedot
| Rekisterinumero | LSK-761 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 22.1.2026 |
| Ajomäärä | 105000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Musta-ruskea osanahkaverhoilu
- Peruutuskamera
- Peruutuskameran kuva mediakeskuksen näytöllä
- Peruutusvahti (RCTA)
- Pysäköintitutkat
- Älykäs pysäköintiavustin (IPA)
- VSC-ajonvakautus
- TRC-luistonesto
- Kaksialueinen automaattinen ilmastointilaite
- ISOFIX-kiinnikkeet
- Kuljettajan ja etumatkustajan niskavammoja torjuva istuinrakenne
- Lehtitaskut etuistuinten selkänojissa
- Pääntuet 3 kpl takana
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Nopeudenrajoitin
- Matkustajien lasinnostimien sähköinen lukitus
- Meikkipeili kuljettajan aurinkosuojassa
- Sadetunnistin
- Sähköikkunoiden jumittumisen esto
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä
- UV-suojattu takalasi
- UV-suojatut lasit edessä ja takana
- Valaistus kuljettajan aurinkosuojassa
- Valaistus matkustajan aurinkosuojassa
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- SRS-turvatyynyt 7 kpl
- ABS-jarrut
- Hätäjarrutustehostin (BA)
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähköiset lasinnostimet takana
- Sähkötoimiset lasinnostimet automaattitoiminnolla
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Bluetooth® handsfree
- USB-liitäntä
- 4,2" värillinen TFT-näyttö mittaristossa
- 6 kaiutinta
- Aux-in -liitäntä
- Toyota Touch® -mediakeskus
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.2.2019 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 106 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant