Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 27 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Toyota C-HR -mallin hybridi, joka on kuin tehty sujuvaan arkeen! Tämä vähän ajettu viistoperä on varusteltu asiallisesti, joten kesämatkat sujuvat kuin siivillä. Navigaattori ja vakionopeussäädin tekevät pitkistä reissuista nautinnollisia, ja automaatti-ilmastointi pitää huolen, että matkustamo pysyy viileänä helteilläkin. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin vuodenaikoihin. Tämä vähäpäästöinen menopeli on valmiina viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä Toyota C-HR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MPP-952 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 11.11.2024 |
| Ajomäärä | 73000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ASIALLISESTI VARUSTELTU SUOSIKKIHYBRIDI KOHTUU PIENELLÄ AJOMÄÄRÄLLÄ!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Navigaattori
- Vakionopeussäädin
- Sadetunnistin
- Automaattivalot
- Peruutuskamera
- Taittuvat sähkösäätöiset peilit
- Sähköikkunat edessä ja takana
- Automaatti-ilmastointi
- BT Audio ja Hands Free
- Penkinlämmittimet
- Mäkilähtöavustin
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- Isofix takapenkkien reunapaikoilla
- Kahdet renkaat
- Rekisteröity käytettynä Italiasta Suomeen 11/2024
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.11.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.4.2019 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 111 g / km |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy