Perustiedot
| Rekisterinumero | YXT-871 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 28000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja
- Kahdet renkaat(talvirenkaat kitkat)
- Kahdet erikoisvanteet
- Vetokoukku
- LED-ajovalot (Bi-PES)
- Älykkään adaptiivisen vakionopeussäätimen ohjaimet ohjauspyörässä
- Älykäs mukautuva vakionopeudensäädin (ACC-i)
- Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
- Navigointijärjestelmä muistiin tallennetuilla Euroopan kartoilla
- Pilvipohjainen navigointijärjestelmä Euroopan kartoilla (4 vuoden lisenssi)
- Peruutuskamera
- Peruutuskameran kuva mediakeskuksen näytöllä
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Etumatkustajan istuimen manuaalinen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuimen sähköinen ristiseläntuki
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasin alareuna
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Automaattisesti koria vasten taitettavat ulkopeilit
- Langattomat päivitykset (OTA)
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- 12,3" digitaalisen mittariston säätimet ohjauspyörässä
- 12,3" kosketusnäyttö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth® handsfree
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus (Apple CarPlay)
- MyT yhdistetyt palvelut
- Puhelintoimintojen ohjaus ohjauspyörässä
- Toyota Smart Connect+ -mediakeskus
- Älypuhelimen integrointiominaisuus (AndroidAuto)
- Takalasien ikkunatummennukset
- Digitaalinen avain
- Käynnistyspainike
- Smart Entry -avaimeton sisäänkäynti- ja lukitusjärjestelmä
- Smart Start -avaimeton käynnistysjärjestelmä
- Sähkökäyttöisesti aukeava ja sulkeutuva tavaratilan kansi
- Aktiivinen kaistanseuranta (LTA)
- Ennakoiva ajoavustin (PDA)
- Kuolleen kulman varoitin (BSM)
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä (RSA)
- Pre-Collision (PCS)
- Turvallisen poistumisen avustinjärjestelmä (SEA)
- Kuljettajan ja matkustajan häikäisysuojien peilit
- FB20 Tumma kangasverhoilu
- Musta sisäkaton verhoilu
- Ajovalojen korkeudensäätö (manuaalinen)
- Automaattiset ajovalot hämärätunnistimella
- LED-kaukovaloautomatiikka (AHB)
- LED-sumuvalot
- LED-takasumuvalo
- LED-takavalot Toyota C-HR tervetulovalolla
- Bi-tone kaksivärimaalaus
- Takaspoileri
- 18" kevytmetallivanteet (225/55R18)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.12.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.12.2023 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 145 kw / 197 hv |
| CO₂-päästöt | 113 g / km |
| Kokonaismassa | 2015 kg |
| Omapaino | 1600 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy