Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZNH-308 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 10.3.2026 |
| Ajomäärä | 122000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C-HR |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Auto tulossa! Tiedot tarkentuvat, kun auto saapuu myymäläämme!
- Kattavasti varusteltu C-HR 2.0 moottorilla!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1 om.
- SUOMI-auto
- Huoltokirja
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Musta nahkaverhoilu (Style ja Premium)
- JBL Premium Audiojärjestelmä
- Bi-LED-ajovalot
- Lämmitetty ohjauspyörä
- Peruutuskamera
- Smart Entry & Start -avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä
- Erikoisväri, metalliväri harmaa + musta katto, bi-tone
- Kaksialueinen automaattinen ilmastointilaite
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- VSC-ajonvakautus
- Bluetooth® handsfree
- USB-liitäntä
- Älypuhelimen integrointimahdollisuus (Apple CarPlay & Android Auto)
- Plus-paketti (Style ja Premium)
- Toyota Touch® -mediakeskus
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät sadetunnistimella
- Pre-Collision -järjestelmä jalankulkijatunnistuksella
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Kuolleen kulman varoitin (BSM)
- Kaistavahti ohjausavustimella
- Kaukovaloautomatiikka (AHB)
- LED-etusumuvalot
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.3.2020 |
| Vetopainot | 725 kg / 725 kg |
| Kuutiotilavuus | 1987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1930 kg |
| Omapaino | 1560 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar