Perustiedot
| Rekisterinumero | LMN-428 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2025 |
| Ajomäärä | 57000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Verso-S |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Peruutuskamera
- VSC ja BA (ajonvakautus ja hätäjarrutehostin)
- Käsisäätöinen ilmastointilaite
- 2. rivi: taitto lattiatasoon Toyota Easy Flat -istuinjärjestelmä
- Etupenkit: etäisyyden ja kallistuksen säätö
- Kuljettajan istuimen korkeuden säätö
- Kyynärnoja edessä ja takana
- Taskut etuistuinten selkänojissa
- Vakionopeussäädin
- Ajotietokone
- Takalasinlämmitin ajastimella
- Tummennetut lasit: takasivulasit ja takalasi
- Ikkunaturvatyynyt (1. ja 2. istuinrivi)
- Kuljettajan ja etumatkustajan etuturvatyynyt, sivuturvatyynyt. Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä.
- Polviturvatyyny kuljettajalle
- ABS ja EBD (lukkiutumattomat jarrut ja elektroninen jarruvoiman jako)
- Sähkötoimiset ikkunat edessä automaattitoiminnolla
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Toyota Touch 2: 6.1", väri- ja kosketusnäyttö jossa audio, Bluetooth ja peruutuskameran näyttö
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.5.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.5.2015 |
| Vetopainot | 550 kg / 800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1329 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1540 kg |
| Omapaino | 1150 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat