Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | MKN-900 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 8.9.2025 |
| Ajomäärä | 370000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Verso |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Miro Auvinen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattinen ilmastointi
- Aktiiviset pääntuet
- ISOFIX-kiinnityspisteet
- Kuljettajan istuimen etäisyyden-, kallistuksen- ja korkeudensäätö
- Toyota Easy Flat -istuinjärjestelmä
- Yhdellä liikkeellä alas taittuvat 3. rivin istuimet
- å Etuistuinten lämmitys
- VSC+ -ajonvakautus
- Raitisilmasuodatin
- Takalasin lämmitin
- Vakionopeussäädin nopeudenrajoittimella
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Ikkunaturvatyynyt (kaikki rivit)
- Kuljettajan ja etumatkustajan kaksivaiheiset etuturvatyynyt
- Kuljettajan polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt edessä
- Optitron-mittaristo
- Taustapeilin häikäisynesto
- Peruutuskameran näyttö
- USB-liitäntä
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Aux-in -liitäntä
- Monitoiminäyttö
- Radio, CD, MP3, WMA audiojärjestelmä
- Nahkapäällysteinen 3-puolainen ohjauspyörä audiosäätimin
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Ajonestolaite
- Paloturvalliset verhoilumateriaalit
- Retkahdusvammoja torjuva istuinrakenne (WIL): kuljettaja ja etumatkustaja
- Sivutörmäyssuojat
- Sähköinen polttoaineensyötön katkaisu törmäyksessä
- Turvakori
- Turvapuskurit
- Törmäyksessä kokoonpainuva ohjauspylväs
- Törmäyksessä kokoonpainuva polkimien kiinnitys
- Ajovalojen ja virta-avaimen muistutusääni
- Ajovalojen korkeussäätö
- Ajovalopesimet
- Etusumuvalot
- Takasumuvalo
- ABS + EBD
- BA-hätäjarrutehostin
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana, automaattitoiminto
- Sähkötoimiset ja lämmitettävät ovipeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.7.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.7.2011 |
| Vetopainot | 450 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 2231 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1705 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar