Perustiedot
| Rekisterinumero | SNN-936 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 19.3.2026 |
| Ajomäärä | 185000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Golf |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- SUOMI-auto
- Rek 9/15 -> Mallivuosi 2016
- Huoltokirja, viim. 175tkm 9/24 (jakopää 125tkm 4/21)
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjauksella
- Radio ja navigointi Discover Media
- Bi-Xenon -ajovalot, ajotilanteen mukaan säätyvät. Kulmavalotoiminto
- Täysautomaattinen ilmastointilaite Climatronic
- Pysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki.
- Avaimeton lukitus ja käynnistys Keyless Access
- Urheiluistuimet
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth, Mirror Link
- Urheilullinen alusta. Madallettu n. 15 mm
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC
- Nahkaverhoiltu urheilullinen monitoimiohjauspyörä
- Ikkunaturvaverhot sivuikkunoissa ja sivuturvatyynyt etuistuimissa
- Säädettävä keskikyynärnoja edessä säilytyslokerolla, takana kaksi ilmasuutinta
- Takasivulasit ja takalasi tummennettu
- Turvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle, matkustajan puoleinen kytkettävissä pois toiminnasta. Kuljettajan polviturvatyyny
- Monitoiminäyttö Premium, värinäyttö
- ISO FIX
- Etuistuimien istuinlämmitys
- Radio Composition Media. Kosketusvärinäyttö 6,5". CD- ja MP3-toisto. AUX-IN- ja USB-liitin, SD-muistikorttipaikka. 4x20 W, 8 kaiutinelementtiä
- Mustat kattokaiteet ja yksityiskohdat
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Keskuslukituksen kaukosäätö, mukana kaksi avainta
- Monitörmäysjarrutus
- Sähkötoiminen seisontajarru, Auto Hold -paikallaanpitoavustin
- Travel-paketti Radio ja navigointi Discover Media. Kosketusvärinäyttö. CD- ja MP3-toisto. App-Connect -valmius. AUX-IN- ja USB-liitin, 2 SD-muistikorttipaikkaa. 4x20 W, 8 kaiutinelementtiä. Euroopan kartasto. Karttapäivitysten lataus internetistä. Puheopastuskielet englanti ja saksa. Car-Net -palvelut 36 kk. TMC-liikennetiedot. Matkapuhelinvalmius Bluetooth. Vaatii puhelimelta Hands Free Profile -tuen. Bluetooth-audiotoisto (A2DP). Ulkoinen antenniliitäntä ja USB-liitin puhelimen latausta varten. Mukautuva vakionopeussäädin ACC. Nopeudenrajoitin. Pysäytystoiminto DSG-automaatin yhteydessä. Ympäristön-valvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla.
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.9.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.9.2015 |
| Vetopainot | 740 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1495 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar