Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | CNT-119 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 18.8.2025 |
| Ajomäärä | 219000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja viim. 8/2025 - 210tkm
- Jakohihna vaihdettu 6/2023 - 181tkm
- Kahdet renkaat
- Moottorinlämmitin
- Keskuslukitus ”Keyless-Go”
- Pysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki.
- Kaistanvaihtoavustin
- Peruutuskamera Rear View. Dynaamisilla apuviivoilla.
- Navigointijärjestelmä
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC. Pysäytystoiminto. Ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla.
- Täysautomaattinen Climatronic-ilmastointi. Lämpötilansäätö kolmelle alueelle, epäsuoran tuuletus edessä, käyttömahdollisuus takapenkiltä.
- Valo- ja näkyvyyspaketti ajo- ja päiväajovaloautomatiikka, saattovalot, sadetunnistin, automaattisesti himmentyvä sisäpeili, valaistut meikkipeilit
- ergoComfort-istuin kuljettajalla
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Radio Composition Colour
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2019) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.9.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.2.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omapaino | 1541 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter