Perustiedot
| Rekisterinumero | XOU-803 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 7.4.2026 |
| Ajomäärä | 265000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltomuistio
- Jakohihna vaihdettu 8/2025
- Vetokoukku
- Kahdet renkaaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC.
- Sähkökäyttöinen takaluukku
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Täysautomaattinen Climatronic-ilmastointi.
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka Park Pilot. Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki.
- 12-suuntaan sähkösäätöiset etuistuimet. Kuljettajan istuimessa ja peileissä muistitoiminnot. Sähköisesti sisäänpäin taittuvat ulkopeilit ja ympäristövalaistus. Automaattisesti himmentyvä kuljettajan sivupeili ja peruutettaessa alaskääntyvä oikea ulkopeili
- ergoComfort-istuin kuljettajalla
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä (ESC)
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Ambiente-valopaketti, yksivärinen Led-valaistus. Led-valolistat sekä ympäristövalot ovissa.
- Valo- ja näkyvyyspaketti ajo- ja päiväajovaloautomatiikka, saattovalot, sadetunnistin, automaattisesti himmentyvä sisäpeili, valaistut meikkipeilit
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla.
- Led-ajovalot ja päiväajovalot
- Tuotu käytettynä:Ruotsi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 134 g / km |
| Kokonaismassa | 2220 kg |
| Omapaino | 1681 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy