Perustiedot
| Rekisterinumero | FRA-566 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 4.4.2025 |
| Ajomäärä | 119946 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Tiguan |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Partanen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2026)
- Huoltokirja
- Webasto
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Täysautomaattinen Pure Air Climatronic-ilmastointi. Lämpötilansäätö 3. alueelle, käyttömahdollisuus takana
- Pysäköintitutkat edessä ja takana. Etäisyysnäyttö ja äänimerkki.
- Top Comfort-mukavuusistuimet edessä
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC. Nopeudenrajoitin. Pysäytystoiminto DSG-automaatin yhteydessä.
- Vakionopeussäädin ja kuljettajan väsymyksentunnistus.
- App-Connect älypuhelinliitäntä. Apple CarPlay - ja MirrorLink-yhteensopivien laitteiden käyttö radion näytöltä.
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth. Bluetooth -audiotoisto.
- MEDIA-IN USB-liitin (Windows phone -, Android-, iOS-yhteensopiva) sekä Aux-in-liitin.
- Digitaalinen mittaristo Active Info Display 12,3" mukautettava värinäyttö
- Monitoiminäyttö Premium. Värinäyttö.
- Radio Composition Media Bluetooth.
- Sadetunnistin
- Takasivulasit ja takalasi tummennettu
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.2.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 155 g / km |
| Kokonaismassa | 2150 kg |
| Omapaino | 1696 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant