Perustiedot
| Rekisterinumero | EPP-633 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 17.9.2025 |
| Ajomäärä | 77000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | C30 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Varusteet tarkentuvat
- Aktiiviset Xenon valot
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Sisäilman laatujärjestelmä AQS
- Pysäköintitutka taakse (529)
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kyynärnoja edessä
- Kyynärnoja takana
- Lämmitettävät etuistuimet
- Niskatuet
- Takaistuimen selkänoja jaettavissa 50/50
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Raitisilmasuodatin
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- IC-turvaverhot
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Ajotietokone
- Automaattisesti himmenevä taustapeili (168)
- Bluetooth-järjestelmä
- Radion kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Audio Performance 1-CD, 4x20W
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset etulasinnostimet
- Sävylasit
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Salpalukitus
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- R-Design ohjauspyörä
- Ensiapulaukku
- IDIS-järjestelmä
- Käynnistyksenesto
- SIPS-sivutörmäyssuoja
- Sivuturvatyynyt ja IC-turvaverhot
- WHIPS-suojajärjestelmä
- Näkösuoja (pehmeä)
- R-Design sinisävyinen mittaristo
- Ulkolämpötilanmittari
- Valaistut meikkipeilit
- R-Design polkimet
- R-Design sisustuksen aluminium koristus
- R-Design tekstiilimatot
- R-Design verhoilu
- Vaihdekepin nuppi nahkaa
- Ajovalonpesurit
- Päiväajovalot LED (poistaa sumuvalot)
- Saattovalot
- Sivuhuomiovalot
- R-Design hopeanväriset ulkopeilit
- R-Design ulkonäköpaketti
- Alumiinivanteet Cratus 17"
- Lukittavat pyöränpultit
- Pieni varapyörä (165)
- ABS -jarrut
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.1.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.1.2012 |
| Vetopainot | 650 kg / 1350 kg |
| Kuutiotilavuus | 1999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 107 kw / 145 hv |
| CO₂-päästöt | 177 g / km |
| Kokonaismassa | 1750 kg |
| Omapaino | 1414 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy