Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | JMK-573 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 140000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja (viimeisin 119tkm, 9/25)
- 2x Renkaat vanteilla
- Vetokoukku alletaittuva
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Volvo On Call
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Audio Premium Sound by Harman/Kardon (1033)
- Sähkötoiminen kuljettajanistuin muistilla
- Verhoilu: Moritz nahka
- Pysäköintikamera taakse
- Kuolleenkulman varoitin (BLIS)
- Ohjauspyörän lämmitin
- Digimittari
- Avaimeton ajojärjestelmä
- Pysäköintitutka taakse ja eteen
- Etuistuimien reisituen säätö
- Automaattinen ilmastointi ECC 4-vyöhyke
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- Etuistuimien sähköinen ristiseläntuen säätö 4-suuntaan
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkötoiminen etumatkustajanistuin
- Sähkötoimisen etumatkustajan istuimen muisti (385)
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Aktiivinen kaistallapitoavustin
- Nopeudenrajoitin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Automaattisesti himmenevät ulkopeilit ja taustapeili (169)
- Sähkötoimiset ja -lämmitteiset ulkopeilit
- Bluetooth-järjestelmä
- Digitaalinen käyttöopas
- Ei uusia tehdastilauksia
- Induktiolataus älypuhelimelle keskikonsolissa (918)
- Lisävaruste-esivalmius (601)
- USB Type C -liitäntä takaistuimella 2 kpl
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Google Assistant ei tue suomen kieltä
- Google Automotive Services sis. hintaan neljäksi vuodeksi
- Google Automotive Services
- Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- Digital Audio Broadcasting (DAB)
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Alumiinivanteet 19" 5-triple spoke black diamond cut (1236)
- 019 Black stone
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.2.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.2.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 184 kw / 250 hv |
| CO₂-päästöt | 154 g / km |
| Kokonaismassa | 2230 kg |
| Omapaino | 1752 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las