Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SOK-650 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 13.11.2025 |
| Ajomäärä | 258000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto Geartronic 6-vaihteinen
- 5-sylinterinen kone
- Huoltokirja viim. 11/2025 - 255tkm
- Jakohihna vaihdettu 2/2022 - 158tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Polttoainetoiminen lämmitin ajastimella (273)
- Vetokoukku
- Pysäköintitutka taakse (529)
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Lämmitettävät etuistuimet
- Radion kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Audio High Performance 4X40W
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.11.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.1.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 126 g / km |
| Kokonaismassa | 2110 kg |
| Omapaino | 1569 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter