Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | CKH-141 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 11.8.2025 |
| Ajomäärä | 155000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V40 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Viimeisin huolto tehty 8/2025 134tkm.
- Huippusiisti
- vuosimalli -17 rek 10/16
- 2xRenkaat 2xErik.vanteet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin
- Facelift
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutka taakse
- Automaattinen ilmastointi 2-alueinen
- LED-valot
- Penkinlämmittimet etuistuimet
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Vetokoukku
- Start/Stop -järjestelmä
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö
- Ajotietokone
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Bluetooth audio/puhelin
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.10.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.10.2016 |
| Vetopainot | 700 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 97 g / km |
| Kokonaismassa | 1995 kg |
| Omapaino | 1453 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter