Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SNX-716 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 15.7.2025 |
| Ajomäärä | 172000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral 670 SL Plus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- 1-omistaja
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 172tkm 04/2026
- Jakohihna vaihdettu 121tkm 06/2023
- Takana kiinteä parivuode
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- L-keittiö
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Lämmitettävä harmaavesisäiliö
- Kasetti WC
- Suihku
- Sähköinen Lattialämmitys
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Peruutuskamera
- 1 x renkaat
- Rekisteröity :lle
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Pituus 750cm
- Leveys 230cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2917kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.8.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.8.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2917 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy