Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Matrix 670 SL Platinum -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä yhdistettynä huippuvarusteluun. Ohjaamoilmastointi pitää sinut viileänä helteillä, ja peruutuskamera tekee parkkeerauksesta lastenleikkiä. Webasto-lämmitin ja kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis mihin tahansa säätilaan. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai asuntovaunun vetämisen, joten voit ottaa kaiken tarvittavan mukaan. Jos tämä Adria Matrix 670 SL Platinum voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UZP-748 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 17.6.2025 |
| Ajomäärä | 92000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Matrix 670 SL Platinum |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- Huoltokirja Jakohihna vaihdettu 89tkm 05/2025
- Ohjaamoilmastointi
- Peruutuskamera
- Kääntyvät etuistuimet
- Sähköikkunat
- 2 x renkaat
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Hyttysovi
- Alaslaskettava vuode
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- L-keittiö
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-antenni
- Lattiamatot asunto-osassa
- PP-teline
- Erillisvuoteet
- Vetokoukku
- Rekisteröity 5:lle
- Nukkumapaikat 4-5:lle
- Pituus 739cm + PP-Teline
- Leveys 230cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 3107kg
- ASIALLISESTI PIDETTY MATRIX!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.10.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.10.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3107 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI