Perustiedot
| Rekisterinumero | IZK-241 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 17.9.2025 |
| Ajomäärä | 69000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 330 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 57 km |
| Akkukapasiteetti ** | 12,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SUOMI-Auto
- 2-Omistajalta
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Parking Assistant
- Lämmitettävät etuistuimet
- Etuistuinten sähkösäätö, kuljettajan istuin muistilla
- M Sport urheiluistuimet
- Vakionopeussäädin
- Bluetooth handsfree ja USB-liitäntä (sis.audio streaming)
- Ohjauspyörän mekaaninen korkeus- ja syvyyssäätö
- Automaattinen ilmastointi, 3-alueinen,
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Pysäköintietäisyyden valvonta (PDC) eteen ja taakse
- ConnectedDrive Services (sis. 3-vuoden lisenssi BMW Online -palvelut ja BMW Apps)
- HiFi-kaiutinjärjestelmä
- Ajodynamiikkakytkin
- BMW Live Cockpit Professional (12,3" Digitaalimittaristo, iDrive -ohjain, 10,25" värinäyttö)
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sadetunnistin
- Xtraboost
- KeylessGo -avaimeton käynnistys
- Comfort access
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- M Sport Nahkainen Urheiluohjauspyörä
- Käännettävät takaselkänojat (40:20:40)
- Sähkötoiminen takaluukku
- Alcantara-Sensatec yhdistelmä - Black contrast stitching Blue | Black
- LED -ajovalot
- Vetokoukku, elektronisesti auton alle taittuva
- Blow-by heater
- Shadowline
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Connected Package Professional
- eDrive services
- Connected Drive Services
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Ajotietokone
- Perusväri - Alpine White
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.9.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.9.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 215 kw / 292 hv |
| CO₂-päästöt | 38 g / km |
| Kokonaismassa | 2425 kg |
| Omapaino | 1965 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik