Perustiedot
| Rekisterinumero | IPU-709 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 125000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X5 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 1 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 83 km |
| Akkukapasiteetti ** | 24,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kahari
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- UPEILLA VARUSTEILLA JA TYYLIKKÄÄLLÄ VÄRIMAAILMALLA M-SPORT X5 SUOMIHISTORIALLA!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1 omistajalta SUOMI-auto
- 2 x renkaat 2x erikoisvanteet
- Täydellinen huoltokirja. Viimeisin 4/26 124tkm kohdalla
- Vetokoukku, elektronisesti auton alle taittuva
- Adaptiiviset LED-ajovalot + kaukovaloavustin
- Driving Assistant Professional, sis. adapt. vakionopeudensäädin
- Parking Assistant Plus, sis tutkat ja 360-kamera
- Ilmajousitus
- Comfort etuistuimet, sähkötoimiset
- Nahkaverhoilu Vernasca Coffee
- Automaattinen ilmastointi, 4-alueinen
- Head-Up -tuulilasinäyttö
- BMW eleohjaus
- HiFi -kaiutinjärjestelmä
- Heat comfort -paketti edessä
- Ääntä eristävät akustiikkalasit
- Comfort Access avaimeton käynnistys ja kulku
- Peilipaketti (sis. Lämmitetyt, sähkösäätöiset ja himmentyvä kuljettajan sivupeili)
- BMW Display Key
- M Sport Nahkainen monitoimiratti
- Servotronic
- Steptronic Sport-automaattivaihteisto, Sis. myös ohjauspyörän vaihteenvalitsimet
- M Sport Aerodynamiikkapaketti
- BMW Individual sisäkoristelista Piano black
- BMW M Sisäkattoverhoilu Anthracite
- BMW M Shadow Line ulkoiset yksityiskohdat laajennetulla sisällöllä
- BMW M Kattokaiteet High-gloss Shadow Line
- Metalliväri - M Carbon Black
- Innovation-paketti
- Sensatec-keinonahkainen kojelauta
- Takaluukun automatiikka (ylempi osa)
- Tummennetut taka- ja takasivuikkunat
- Personal Profile -avainprofiili
- Sisäänrakennettu SIM-kortti ja Teleservices-järjestelmä
- iDrive-ohjain keskikonsolissa ja 12,3" integroitu monitoiminäyttö
- ISOFIX-valmius
- Ajodynamiikkakytkin
- Käännettävät takaselkänojat (40:20:40)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- BMW TwinPower Turbo 6-syl. bensiinimoottori
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.11.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.11.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 290 kw / 394 hv |
| CO₂-päästöt | 29 g / km |
| Kokonaismassa | 3150 kg |
| Omapaino | 2510 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat