Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä oiva valinta kesän menoihin: Ford Fiesta -mallin viistoperä, joka on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu. Tämä musta kaunotar on varustettu automaattivaihteistolla ja vähäpäästöisellä 1,0 EcoBoost -moottorilla, joten matka taittuu kevyesti. Automaattinen ilmastointi, lämmitettävä tuulilasi ja ohjauspyörä pitävät sinut mukavuusalueella, ja vakionopeudensäädin sekä peruutuskamera tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä Ford Fiesta voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EPL-904 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 7.2.2025 |
| Ajomäärä | 36000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Fiesta |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2x Renkaat + 2x Ford aluvanteet
- Huoltohistoria
- 1-Omistaja
- Suomi-auto
- Lohkolämmitin ja sisätilanlämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.4.2018 |
| Vetopainot | 600 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 118 g / km |
| Kokonaismassa | 1680 kg |
| Omapaino | 1206 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy