Perustiedot
| Rekisterinumero | IVZ-977 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 17.12.2024 |
| Ajomäärä | 52000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Fiesta |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Kahdet erikoisvanteet
- Suomi-auto
- Lohkolämmitin/Moottorilämmitin + sistilanlämmitin
- Vakionopeudensäädin mukautuva, ajonopeudenrajoitin
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit takana ja edessä
- Navigointi
- Bluetooth
- Usb- liitin
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävät etuistuimet
- Laajennettu takuu autossa 7.1.2028 asti
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä
- Kaistavahti,ajonopeuden rajoitin
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Ilmastointi - Elektroninen automaatti-ilmastointi
- ESP - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Ajotietokone
- Technology Pack 2
- Winter Pack
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Valinnaiset ajotilat (Normaali, Eco, Liukas)
- Ikkunat - Takana sähkötoimiset (5-ovisissa)
- Tuulilasinpyyhkijät - Automaattiset sadetunnistimella
- Keskuslukitus - Kauko-ohjattava
- Ohjauspyörän etäisyyden säätö - ylös/alas, eteen/taakse
- Istuinverhoilu - Kangas
- Kattoverhoilu - Tumma
- Ajovalot - Päiväajovaloautomatiikka
- Ajovalot -LED-päiväajovaloilla
- Sumuvalot edessä
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä (TPMS)
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Ikkunat - Edessä sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.1.2021 |
| Vetopainot | 615 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 131 g / km |
| Kokonaismassa | 1690 kg |
| Omapaino | 1236 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy