Perustiedot
| Rekisterinumero | ZMB-755 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 29.4.2026 |
| Ajomäärä | 79000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Fiesta |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Dynaaminen kaarreajojärjestelmä
- ESP - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Ilmastointi - Elektroninen automaatti-ilmastointi (EATC)
- Urheilullinen jousitus
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuimen 4 suuntainen säätö
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuimen ristiseläntuki
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin ristiseläntuki
- Etuistuimet - Lämmitettävät, 3-portainen lämpötilan säätö
- Etuistuimet - Recaro
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Ajotietokone
- Turvatyynyt - Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Turvatyynyt - kuljettajan ja etumatkustajan
- Turvatyynyt - Sivuturvatyynyt edessä
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Jarrut - Levyjarrut edessä ja takana
- Ikkunat - Edessä sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Ohjauspyörä - Nahkaverhoiltu
- Ohjauspyörän etäisyyden säätö - ylös/alas, eteen/taakse
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Audio 10:
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.7.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.7.2018 |
| Kuutiotilavuus | 1496 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 147 kw / 200 hv |
| CO₂-päästöt | 158 g / km |
| Kokonaismassa | 1640 kg |
| Omapaino | 1262 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat