Perustiedot
| Rekisterinumero | ERL-718 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 2.4.2026 |
| Ajomäärä | 47000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Focus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- 2. omistajalta
- Täydellinen huoltokirja ( viim. 47 tkm jossa jakoketju sekä öljypumpun hihna vaihdettu! )
- Audio - Radio- & navigointijärjestelmä 8" kosketusvärinäytöllä
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Ilmastointi - Manuaalinen
- Parkkitutkat - eteen ja taakse
- Etuistuimet - Lämmitettävät
- Etuistuimet - Urheilulliset
- Vakionopeudensäädin
- Ajotilanvalinta (Normal, Sport tai Eco)
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Pyöritettävä vaihteenvalitsin
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Ford Power - Avaimeton käynnistys
- Keskuslukitus - Kauko-ohjattava
- Monitoimiohjauspyörä - Nahkaverhoiltu
- Kaistanpitoavustin
- Vetokoukku
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Ajovaloautomatiikka
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Sähkötoimisesti taitettavat ja lämmitettävät sivupeilit - Korinväriset
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.8.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.8.2019 |
| Vetopainot | 685 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 156 g / km |
| Kokonaismassa | 1905 kg |
| Omapaino | 1371 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar