Perustiedot
| Rekisterinumero | MNV-153 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 7.1.2025 |
| Ajomäärä | 95000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Focus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Audio - Radio- & navigointijärjestelmä 8" kosketusvärinäytöllä
- Parkkitutkat - eteen ja taakse
- Ilmastointi - Elektroninen kaksoisautomaatti-ilmastointi (DEATC)
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 2-suuntaan säädettävä (eteen/taakse)
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä (korkeus, eteen/taakse)
- Etuistuimet - Kuljettajan säädettävä ristiselän tuki
- Etuistuimet - Lämmitettävät
- Etuistuimet - Matkustajan säädettävä ristiselän tuki
- Etuistuimet - Urheilulliset
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Ikkunannostimet - sisällä - Kromiviimeistellyt
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Takalasin pyyhin - pesurilla
- Tuulilasinpyyhkijät - Automaattiset
- Turvatyynyt - kuljettajan ja etumatkustajan
- Turvatyynyt - Sivuturvatyynyt edessä
- Turvatyynyt - Sivuturvaverhot edessä ja takana
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Mäkilähtöapu
- Törmäyksen jälkeinen jarrutus
- Monitoimiohjauspyörä - Nahkaverhoiltu
- Ohjauspyörän etäisyyden säätö - ylös/alas, eteen/taakse
- Ajotilanvalinta (Normal, Sport tai Eco)
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- FordPass Connect -modeemi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.1.2019 |
| Vetopainot | 700 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1496 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 111 kw / 151 hv |
| CO₂-päästöt | 142 g / km |
| Kokonaismassa | 1950 kg |
| Omapaino | 1408 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat