Perustiedot
| Rekisterinumero | KSZ-383 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 8.10.2024 |
| Ajomäärä | 174000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Kuga |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS) elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä (ESP),
- Ilmastointi - Kaksoisautomaattinen ilmastointi (DEATC)
- Edessä - Itsenäinen jousitus MacPherson jousintuin, kallistuksenvaimennin
- Takana - Erillispuristettu monivarsi Control Blade jousitus, kallistuksenvaimennin
- Optimaalisen vaihteenvaihdon merkkivalo
- Etuistuimet - Etumatkustajan istuin manuaalisesti 4-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan istuin manuaalisesti 6-suuntaan säädettävä
- Etuistuimet - Kuljettajan säädettävä ristiselän tuki
- Etuistuimet - Lämmitettävät
- Etuistuimet - Niskatuki 4 suuntaan säädettävä
- Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
- Karttataskut istuimen selkänojassa
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- Takaistuin - Alaspainettava keskikyynärnoja, kaksi mukipidikettä ja pieni kannellinen säilytystila
- Vakionopeudensäädin
- Ikkunat - Edessä ja takana sähkötoimiset, kuljettajan ikkuna yhdella painalluksella ylös/alas
- Tuulilasinpyyhkijät - Automaattiset
- Turvatyynyt - Kuljettajan ja matkustajan
- Turvatyynyt - Polviturvatyynyt edessä
- Turvatyynyt - Sivuturvaverhot edessä ja takana
- ABS - Lukkiutumattomat jarrut elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Ohjauspylväs - Kallistuksen ja etäisyyden säätö
- Monitoimiohjauspyörä - nahkaverhoiltu
- Ford Easy Fuel - Korkiton polttoaineen tankkausjärjestelmä
- Audio 6:
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.8.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1498 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 143 g / km |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omapaino | 1579 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat