Perustiedot
| Rekisterinumero | MA37727 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 75000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Mustang Mach-E |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 440 km |
| Akkukapasiteetti ** | 75,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 115,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1x Renkaat
- 1x Vanteet
- Pysäköintitutkat edessä- ja takana
- 360 Kamera
- Avaimeton kulku- ja käynnistys
- Bang & Olufsen -äänentoistojärjestelmä
- Aktiivinen vakionopeudensäädin, ajolinja- ja stop&go-ruuhka-avustimella ja liikennemerkkien tunnistuksella
- Sähkötoiminen takaluukku
- Kaistavahti
- Driver Alert
- Risteävän liikenteen varoitin
- Aktiivinen pysäköintiavustin
- BLIS -kuolleenkulman varoitin
- Navigointijärjestelmä
- Apple CarPlay / Android Auto
- Bluetooth / Radio
- My Key
- USB / USB-C
- Nahkasisusta
- Penkinlämmittimet
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Isofix
- Automaattinen ilmastointi
- Älypuhelimen langaton latausalusta keskikonsolin etuosassa
- Valinnaiset ajotilat (Active, Whisper, Untamed)
- 12,4" Widescreen-mittaristo
- 15,5" kosketusvärinäyttö
- Yhdellä polkimella ajo
- ESP - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä, sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Sähkölasit
- Tummennetut taka- ja takasivulasit
- Rengaspaineiden valvontajärjestelmä
- Takaistuimet - 60/40 suhteessa jaettava selkänoja
- 2x Avain
- Sadetunnistin
- Takuu 5 Vuotta / 100 000km
- Akkutakuu 8 Vuotta / 160 000km
- Akuston kunto SoH: 93,1%
- Tuontiauto, Tuontimaa: Saksa 2026
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.9.2021 |
| Teho (kW/hv) | 198 kw / 269 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2555 kg |
| Omapaino | 2044 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Kimi Kankaanpää
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;aan;ank;i.k;kim
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik