Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NON-404 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Magnetic |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Metalliväri: Magnetic
- Vetokoukku, sis. perävaunun hallintajärjestelmä
- Sivuliukuovet molemmilla puolilla
- Kuormatila: LED-valot
- 270 astetta aukeavat takaovet ja magneettipysäyttimet
- Etumatkustajan turvatyyny, sis. turvatyynyn passivointikytkimen
- Roiskeläpät, edessä
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia)
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 235 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy