Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Connect on uusi ja ajamaton pakettiauto, joka tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen tarpeisiin. Stardust Silver -metalliväri ja tehdastakuu tekevät siitä houkuttelevan valinnan. Automaattivaihteisto ja mukautuva vakionopeudensäädin helpottavat ajamista, kun taas LED-ajovalot parantavat näkyvyyttä. Kaksoisautomaattinen ilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kesäkuumalla. Irrotettava vetokoukku mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen. Jos tämä Ford Transit Connect voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRL-798 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Stardust Silver |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Connect |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Alexi Salonen 0400-669 409
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 100tkm
- Metalliväri: Stardust Silver
- Ohjelmoitava polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
- Driver Assistance Pack: Aktiivinen vakionopeudensäädin, sis. Stop&Go - Kuolleen kulman ja risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä ja matkustajien poistumisvaroitin
- Adaptiiviset LED-ajovalot, kaukovaloautomatiikka ja automaattinen ajovalojen korkeudensäätö
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia)
- Sivuliukuovi kuljettajan puolella
- Kuormatilan kaksi LED-valoa
- Ikkunat molemmissa liukuovissa
- Irrotettava vetokoukku
- Peruutuskamera, Parkkitutka-anturit edessä ja takana
- 10” kosketusnäyttö, Navigointijärjestelmä, Radio, Bluetooth, ääniohjaus, Android Auto ja Apple CarPlay, USB tai langaton yhdistettävyys
- Digitaalinen mittaristo
- Kaksoisautomaattinen ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Ford KeyFree -avaimeton keskuslukitus ja Ford Power -käynnistyspainike, kaksoiskeskuslukitus
- 17” kevytmetallivanteet
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat sivupeilit
- Kuljettajan ja matkustajan turvatyyny
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 152 g / km |
| Kokonaismassa | 2520 kg |
| Omapaino | 1590 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy