Perustiedot
| Rekisterinumero | CRU-906 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 33000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Älypuhelimen integrointi (Apple CarPlay & Android Auto)
- Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Automaattiset ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Peruutuskamera
- Avaimeton sisäänkäynti
- Avaimeton käynnistys
- Digimittaristo
- Vetokoukku
- Seinien ja lattian vanerointi
- Chrome Blue
- Sivuliukuovi: Ikkuna matkustajan puolen vakio-sivuliukuoveen
- Vetokoukku, kiinteä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.8.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 222 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2114 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet