Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 139 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hobby 380 -matkailuvaunu tarjoaa mukavan ja käytännöllisen ratkaisun kesän seikkailuihin. Tämä kevyt ja kompakti vaunu on varustettu Trumatic sähkö/kaasu -järjestelmällä, jääkaapilla ja pakastinlokerolla, jotka tekevät matkustamisesta miellyttävää. Polkupyöräteline ja pussimarkiisi lisäävät vaunun monipuolisuutta, ja nukkumapaikat kahdelle takaavat mukavat yöt. Vaunun mitat tekevät siitä helpon käsitellä ja vetää. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WEJ-927 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 380 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Sohvaryhmä (saa levitettyä vuoteeksi)
- Trumatic sähkö/kaasu
- Henkarikaappi
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Mattosarja
- Pesuallas
- WC
- TV-antenni
- Pussimarkiisi
- Polkupyöräteline
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus:569cm
- Leveys:220cm
- Korkeus:259cm
- Omamassa:918kg
- Kokonaismassa:1100kg
- Kevyt ja näppärä Hobby!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.9.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.9.2013 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1100 kg |
| Omapaino | 918 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI