Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 46 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Hobby BEACHY -mallin matkailuvaunu, joka tuo kesän fiiliksen mihin tahansa reissuun! Tämä käytännöllinen matkakumppani on kuin tehty rentoon lomailuun: pesuallas, vaatekaappi ja mukava vastakkain istuttava pöytäryhmä tekevät siitä täydellisen pakopaikan arjesta. Valkoinen väri hohtaa kuin kesäpäivä, ja vähäpäästöisyys tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DPM-624 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 24.9.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | BEACHY |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pesuallas
- Vaatekaappi / Henkarikaappi
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.11.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.11.2023 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 900 kg |
| Omapaino | 757 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy