Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 50 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hobby 540 -mallin matkailuvaunu tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesän seikkailuihin. Vaunussa on ALDE-nestekiertolämmitys, joka toimii sekä kaasulla että sähköllä, ja erillisvuoteet, jotka voi yhdistää suureksi vuoteeksi. Tilava jääkaappi ja pakastelokero pitävät eväät viileinä, ja U-mallin pöytäryhmä tarjoaa mukavan ruokailutilan. Makuupaikkoja on neljälle, jopa viidelle, ja kasetti WC sekä suihku lisäävät käyttömukavuutta. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WTZ-681 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 30.5.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | 540 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ERILLISVUOTEINEN NÄPPÄRÄ HOBBY SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Erillisvuoteet jotka mahdollista yhdistää yhdeksi isoksi vuoteeksi kahdelle - jopa kolmelle
- Iso jääkaappi
- Pakastelokero
- Liesi
- TV-Antenni
- U- mallin pöytäryhmä takana
- Paikat kahdelle kaasupullolle
- Kasetti WC
- Suihku
- Tukijalat
- Makuupaikat neljälle - jopa viidelle
- Pituus 735 cm
- Leveys 226 cm
- Omamassa 1286 kg
- Kokonaismassa 1500 kg
- Alde
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.5.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.5.2009 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1500 kg |
| Omapaino | 1286 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy