Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 58 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda VT, joka on kuin tehty kesäisille maanteille! Tämä punainen kaunotar on tuotu Saksasta ja sen kromiosat kiiltävät kuin uudet. Sähkökäynnistys tekee liikkeellelähdöstä vaivatonta, ja selkänoja tuo lisämukavuutta pidemmillekin reissuille. Kardaaniveto takaa tasaisen menon, ja vähän ajettuna tämä pyörä on valmis viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä Honda VT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 35-MCA |
| Vuosimalli | 2005 |
| Ajomäärä | 37200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Kardaaniveto
- Selkänoja
- Sähkökäynnistys
- Kromi osat kiiltää
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2011)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.6.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.8.2005 |
| Kuutiotilavuus | 745 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 33 kw / 45 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 448 kg |
| Omapaino | 259 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul