Perustiedot
| Rekisterinumero | 12-RFK |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 7000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Hienossa kunnossa! Pidetty hyvin ja huollettu itse säännöllisesti. Tästä valmis paketti kesän ajoihin!
- Suomi-pyörä
- 2.om
- Akrapovic kokoputkisto
- Uudet ketjut ja rattaat 520 konversio
- Sprintfilter P08 vapaavirtaussuodatin
- Muokattu ilmanotto, lyhyet imutorvet
- Vakio-osat löytyy (putkisto, ilmanotto, peilit ja vilkut)
- Quickshifter
- Metalliväri
- LED ajovalot
- LED vilkut
- HEL mallikohtaiset teräspunosjarruletkut
- Digimittaristo
- Matkustajan istuin
- Ajotietokone
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.5.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.5.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1043 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 400 kg |
| Omapaino | 220 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Niki Raiskio
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kio;ais;i.r;nik
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Anton Nuora
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu