Perustiedot
| Rekisterinumero | VZK-557 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 25.5.2026 |
| Ajomäärä | 138000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Ceed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- 2xRenkaat 2xErik.vanteet
- Huoltokirja
- Moottorinl'mmitin sisätilanpistokkeella + defa
- Integroitu navigaattori
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- VSM-ajonhallintajärjestelmä
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Flex Steer- mukautettava ohjausvaste (normal, comfort ja sport)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Matkustajan istuimen korkeudensäätö
- Sähkötoiminen ristiseläntuki etumatkustajalle
- Sähkötoiminen ristiseläntuki kuljettajalle
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Ajotietokone
- Sadetunnistin tuulilasissa
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat automaattisella ylös/alas toiminnolla
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Matkustajan etuturvatyynyn poiskytkentä
- Sivuikkunoiden turvaverhot
- Sivuturvatyynyt edessä
- BAS-hätäjarrutustehostin
- HAC-mäkilähtöavustin
- Lämmitettävät sivupeilit ja takaikkuna
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Vaihteen vaihtamissuositus-merkkivalo
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free
- iPod-yhteensopiva AUX/USB-liitin keskikonsolissa
- 7'' LCD monitoimikosketusnäyttö keskikonsolissa (sis.peruutuskamera)
- Audiojärjestelmä 6 kaiuttimella (2 kpl diskanttikaiuttimia)
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Radio/MP3-soitin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.5.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.5.2018 |
| Vetopainot | 600 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omapaino | 1361 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat